Video

Cytat dnia

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi.

Rekolekcje Wielkopostne 201926 maja na stadionie w Suwałkach odbył się półfinał Gimnazjady w lekkoatletyce. Trzy pierwsze miejsca w każdej konkurencji kwalifikowały się do finału wojewódzkiego oraz dodatkowo po 4 osoby z najlepszymi wynikami z wszystkich półfinałów, który odbędzie się 6.06.2013 r. w Białymstoku. W klasyfikacji szkół zajęliśmy pierwsze miejsce zarówno w kat. dziewcząt, jak i chłopców.

Na Wojewódzkim Finale Gimnazjady w Lekkoatletyce nasze gimnazjum reprezentować będą następujący uczniowie:

dziewczęta;

Breczko Magdalena(100m, 300m), Bernatowicz Anna ( wzwyż), Łazar Magdalena( wzwyż), Suchwałko Aleksandra (kula, dysk), Winkiewicz Karolina( młt, kula), Zamojska Karolina( 100m), sztafeta 4x100m

chłopcy:

Krysztopa Jacek(chód), Jaroszewicz Filip( chód),Maksimowski Bartosz( 300m,300pł),Misarko Artur( 600m),Karpowicz Krystian (kula, dysk), Sawicki Rafał (oszczep), Bartosz Kozioł (młot), Liszewski Michał( 300m), Kiszło Maciej( dysk), Abramowicz Piotr( tyczka), Żukowski Radosław ( tyczka) , sztafeta 4x100m

POWODZENIA!

zdjęcia z Półfinału Gimnazjady