Video

Cytat dnia

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi.

Rekolekcje Wielkopostne 2019Dnia 4 pażdziernika 2012 r. na leśnych trasach w Szudziałowie odbyły sie Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Awans do Grupy Północnej, który odbędzie sie 11.10.2012 r. w Augustowie wywalczyli:

-klasy I:

Halicka Sylwia, Głowicka Magdalena, Lewicka Karolina, Grzegorczuk Klaudia, Skorupski Andrzej, Koszczuk Dawid, Kamiński Paweł, Siemion Konrad

-klasy II:

Makarewicz Justyna, Breczko Magdalena, Godlewski Adam, Szubzda Jakub, Szczerba Krzysztof, Sakowicz Adrian, Choroszewicz Dawid, Radkiewicz Konrad, Kulbacki Adrian, Danielewicz Dawid, Olechno Karol, Krysztopa Jacek

-klasy III:

Gajewska Ewa, Prancuk Izabela, Kotowska Martyna, Maksimowki Bartosz, Liszewski Michał, Turel Kacper, Halicki Łukasz

POWODZENIA!