Video

Cytat dnia

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi.

Rekolekcje Wielkopostne 2019

Finał Krajowy Gimnazjady w Lidze Lekkoatletycznej- 16.06.2012 r. Najwazniejsze zawody lekkoatletyczne dla naszych uczniów odbyły sie w dniu 16 czerwca 2012 r na stadionie MOSiR w Białymstoku.

Piszę najważniejsze, gdyż lekkoatletyka jako "królowa sportu", w naszym gimnazjum jest główną dyscypliną sportową. W finale startowały najlepsze, złote zespoły z poszczególnych województw Polski. Drużyna dziewcząt zajęła VI miejsce, chłopców zas V miejsce. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy nazsych uczniów, gdyż nasi młodzi lekkoatleci dali z siebie naprawdę wszystko. Padło wiele rekordów życiowych, w kat. chł. zostały pobite dwa rekordy szkoły: Szymon Skibicki w biegu na 1000m osiągnął wynik: 2,41.18  oraz Dawid Stupak w oszczepie 600 g: 52.41.

 

Indywidulnie zdobyliśmy 5 medali:

1. Jaroszewicz Anna złoty medal w dysku

2. Bernatowicz Joanna złoty medal w skoku wzwyż

3. Bernatowicz Anna brązowy medal w skoku wzwyż

4.Jabłoński Karol, brazowy medal w skoku wzwyż

5. Stupak Dawid, srebrny medal w rzucie oszczepem.

Dodatkowo, dwie zawodniczki : Bernatowicz Joanna i Jaroszewicz Anna zajęły drugie miejsce w bloku skoków oraz w bloku rzutów, natomiast Ania Jaroszewicz zdobyła nagrodę za największy dorobek punktowy( 201 pkt).  zdjęcia

Gratulujemy wszystkim udanego startu w tych prestiżowych zawodach!!!